Правила

Внутрішні Правила проживання на Базі відпочинку «AzovleChalet»

1. Загальні положення

1.1.1. Дані правила проживання (далі по тексту - Правила) встановлюють для відпочиваючих бази відпочинку «Azov le Chalet» (надалі - База відпочинку), внутрішній розпорядок, правила користування майном, обсяг послуг, що надаються, відповідальність сторін.

1.1.2. Діяльність Бази відпочинку регулюється Законом України «Про туризм», нормативно-правовими актами України, наказом Державної туристичної адміністрації України від 16.03.2004 р №19 «Про затвердження Правил користування готелями й аналогічними засобами розміщення та надання готельних послуг».

1.1.3. При поселенні на Базу відпочинку відпочиваючий повинен заповнити реєстраційну карту, для чого необхідна наявність документа, що посвідчує особу (паспорт, посвідчення водія, закордонний паспорт, військовий квиток), оплатити проживання згідно з чинним прейскурантом.

1.1.4. Після реєстрації відпочиваючий отримує ключ від номера, карту гостя, а також браслет, який зобов'язується відразу надіти і мати при собі протягом усього часу відпочинку, з метою забезпечення контролю за сторонніми на території бази відпочинку.

1.1.5. Плата за проживання і послуги на Базі відпочинку здійснюється за затвердженим адміністрацією Бази відпочинку прейскурантом.

1.1.6. База відпочинку працює для Вас 24 години на добу 7 днів на тиждень. Розрахунковий час - 12:00, час виїзду -12: 00, час заїзду - 14:00. Після закінчення узгодженого терміну відпочиваючий зобов'язаний звільнити номер до розрахункової години (12:00) і здати його адміністратору або покоївки в цілості й згідно з переліком майна.

1.1.7. При бажанні відпочиваючого продовжити термін проживання, йому необхідно повідомити про це адміністратора Бази відпочинку не пізніше, ніж за 48 годин до розрахункової години - 12:00. Продовження проживання в цьому ж номері можливо тільки при відсутності на нього підтвердженої броні третіх осіб.

1.1.8. Відпочиваючі, які прибувають з 00:00 до 06:00 години ранку, оплачують час проживання до 12-00 з розрахунку 100% добової плати, що прибувають з 06:00 до 12:00 години оплачують час проживання до 12:00 з розрахунку 50% добової плати. Відпочиваючі, які виїжджають з номера в період з 14:00 до 18:00 години, виробляють доплату в розмірі 50% від вартості добової плати, які виїжджають після 18:00 години виробляють доплату в розмірі 100% добової плати.

1.1.9. База відпочинку надає відпочиваючим для проживання мебльовані номери, оснащені побутовою технікою (телевізор, холодильник, фен, сплітсістема), душовою кабіною, сантехнікою та іншим обладнанням.

1.2.1 За дотриманням внутрішнього розпорядку на Базі відпочинку стежить адміністратор. Він надає відпочиваючим інформацію про правила проживання, приймає скарги від них на дії персоналу і інших відпочиваючих.

1.2.2. Відпочиваючий зобов'язаний ознайомитися з наявністю майна, що знаходиться в номері, і проінформувати адміністратора про наявні недоліки (відповідно до Списку майна) протягом 30 хвилин після заселення.

1.2.3. З метою пожежної безпеки категорично забороняється куріння в номерах, санвузлах, а також на території басейну. Куріння дозволено лише на балконах і в спеціально відведених місцях.

1.2.4. У номерах і на території Бази відпочинку після 23:00 слід дотримуватися тиші, забороняється голосно вмикати аудіо системи і телевізори.

1.2.5. Забороняється передавати стороннім особам ключі від номера.

1.2.6. Забороняється відвідування гостей без узгодження з Адміністрацією.

1.2.7. Для гостей відпочиваючих користування басейном, шезлонгами, лазнею та ін., Має бути обов'язково узгоджене з адміністрацією Бази відпочинку. При цьому відпочиваючий несе повну відповідальність за своїх гостей.

1.2.8. Забороняється розміщення на Базі відпочинку осіб з тваринами і птахами.

1.2.9. Забороняється заносити і / або зберігати на території Бази відпочинку зброю, вибухові, вогненебезпечні, легкозаймисті, токсичні та інші матеріали, предмети небезпечні для життя і здоров'я людей.

1.3.1. У разі виявлення пошкодження майна, технічну несправність, надзвичайної ситуації (затоплення, загоряння, розбиття скла і т.д.) необхідно негайно повідомити про це адміністратора або будь-якого співробітника Бази відпочинку.

1.3.2. Рушники, надані Базою відпочинку для використання всередині номера, виносити за межі номера категорично забороняється.

1.3.3. Адміністрація Бази відпочинку не несе відповідальності за роботу державних служб (аварійне відключення електроенергії, водопостачання, інтернету, прогноз погоди, температуру моря і настрій відпочиваючого.

1.3.4. Адміністрація Бази відпочинку не несе відповідальності за втрату цінних речей відпочиваючих, крім речей, зданих в камеру зберігання.

1.3.5. Адміністрація Бази відпочинку залишає за собою право відвідування номера без узгодження з відпочиваючим в разі задимлення, пожежі, затоплення та ін. Надзвичайних ситуацій.

1.3.6. Адміністрація має право вжити заходів щодо дострокового виселенню відпочиваючого в разі грубого порушення ним норм суспільної поведінки, санітарних правил, протипожежних правил, внутрішнього режиму роботи Бази відпочинку. База відпочинку знаходиться під охороною.

2. Користування басейном, сауною

2.1. Режим роботи басейну - щодня з 8:00 до 20:00, сауни - з 14:00 до 20:00 Банні і косметологічні процедури передбачені за попереднім записом.

2.2. На території басейну забороняється користуватися скляним посудом, тарою.

2.3.Запрещается розпивати алкогольні напої і палити на території басейну.

2.4. Забороняється заходити в басейн або в парну з предметами, які можуть завдати шкоди життю та / або здоров'ю інших відпочиваючих.

2.5. Перед відвідуванням лазні корисно зробити розминку або поплавати 15 хвилин, Ваші м'язи збагатяться кров'ю і корисний ефект тільки посилиться. Перш ніж увійти в парну, слід обов'язково прийняти душ без мила, надіти спеціальну шапочку (захистити голову від перегріву).

2.6. Не рекомендується паритися при загостренні простудних захворювань або ж при високій температурі, при гіпертонії, мастопатії, гінекологічних та серцево-судинних захворюваннях.

2.7. Забороняється відвідування басейну і лазні в стані алкогольного, наркотичного та токсичного сп'яніння.

2.8. Відпочиваючі зобов'язані дотримуватися і підтримувати громадський порядок і загальноприйняті норми поведінки. Поводитися шанобливо по відношенню до інших відпочивальників бази відпочинку, обслуговуючому персоналу, особам відповідальним за дотримання порядку, не допускати дій, що створюють небезпеку для оточуючих.

3. Відеоспостереження

3.1. Зовнішня територія Бази відпочинку, всі входи / виходи, контролюються відеокамерами. Вся інформація реєструється, записується на цифрові носії і зберігається. Відеоспостереження здійснюється з метою забезпечення безпеки відпочиваючих і персоналу, а також з метою забезпечення збереження майна Бази відпочинку.

4. Паркування автотранспорту

4.1. Відпочиваючим безкоштовно надається парковка транспортних засобів на спеціально відведеній території Бази відпочинку.

4.2. Категорично забороняється залишати транспортні засоби на в'їздах і виїздах, внутрішніх проїздах. При неодноразовому порушенні правил стоянки і парковки адміністрація Бази відпочинку має право виселити відпочиваючого.

5. Послуги, які надаються Базою відпочинку

5.1. База відпочинку надає основні послуги, які входять в вартість проживання: надання номера для тимчасового проживання, щоденне прибирання номера, заміна постільної білизни і рушників, прийняття речей на зберігання в камеру зберігання, виклик таксі, допомога в транспортуванні багажу до номеру. При необхідності прання і прасування особистих речей відпочиваючий може замовити дану послугу у адміністратора бази відпочинку, відповідно до прейскуранта.

5.2. При необхідності провести позапланову вологе прибирання номера, слід повідомити про це покоївки або адміністратору.

5.3. Відпочиваючим надаються постільні приналежності відповідно до кількості сплачених місць. Зміна постільної білизни проводиться 1 раз в три доби, зміна рушників проводиться при прибиранні номера або при зміні постільної білизни. За певних умов і можлива додаткова зміна постільної білизни та рушників.

5.4. Замовлення страв і сервірування в номер проводиться по телефону. У вартість номера входить сніданок на 2-х чоловік.

5.5. Діти до 5-ти років розміщуються безкоштовно без надання сніданку, дод.місця, постільних і банних приладдя. Розміщення в номері додаткової кількості відпочиваючих проводиться за окрему плату, в розмірі 25% добової плати за кожного відпочиваючого.

5.6. Розміщення на базі відпочинку осіб, які не досягли 18 - річного віку, без супроводу дорослих категорично заборонено.

5.7. Покоївка - це вірний друг відпочиваючого. Все, що турбує, чи необхідно для поліпшення комфортного відпочинку, можна отримати у неї.

Контактний номер телефону покоївки Ви зможете уточнити при поселенні.

6. Бронювання номера.

6.1. Бронювання номера - попереднє замовлення, зроблений до початку запланованого заїзду. Забронювати номер можна за телефоном або через інтернет.


Всі спірні питання можна вирішити з Адміністрацією Бази відпочинку.

Приємного вам відпочинку!!!!!!

Адміністрація БО «Azov le Chalet»

+38 (067) 22-44-272

Кирилівка, Федотова коса, 272

Давайте дружити

Image